VİLLA TADİLATI

EV TADİLATI

OFİS TADİLATI

MUTFAK TADİLATI

BANYO TADİLATI

HAKKIMIZDA

DEKORENZA; 2010 yılından itibaren anahtar teslimi tadilat, banyo yenileme, mutfak yenileme, ev dekorasyon, iç mimarlık alanlarında çalışmaktadır.

Ev yenileme, iç mimari dekorasyon alanında profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Kendini daima yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yıllar süren çalışmaları ile kazanmış̧ olduğu bilgi ve birikimlerini müşterilerine kalite ve üstün iş prensibiyle sunmaktadır.Villa tasarımlarından, kafeterya projelerine, ofislerden, hobi bahçelerine kadar ihtiyaç duyulan her projeyi A’dan Z’ye temelden alıp oturuma hazır vaziyete kadar başarıyla sonlandırmaktayız.

Müşterimizin istek, öneri ve talepleri ışığında iç mimari tasarım kriterlerimizle, doğru malzeme ve bütçe üzerinde çalışılarak şekillenmesini sağlıyoruz. Kendi ekibimizi ve iş ortaklarımızı öncelikle tecrübe ve uzmanlıklarına göre seçiyoruz. Bu da işlerimizin zamanında teslim edilmesi, garantili ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

BASINDA BİZ

DEKORENZA İÇ MİMARİ DEKORASYON

EKİBİNİN AVANTAJLARI :
12+
YILI AŞAN TECRÜBE
35
KİŞİLİK UZMAN EKİP
600+
MEKANDAN FAZLA TADİLAT
1000+
KİŞİDEN FAZLA MUTLU MÜŞTERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

Dekorenza ailesi 7/24 desteğin hakkını gerçekten veren bir firma. Çok kısa bir süre içerisinde teknik ekip ile cevap veriyorlar ve bugüne kadar hep çözüm odaklı yanıtlar aldım. Evimi istediğim hayal ettiğim gibi zamanında teslim aldım. Ayrıca destek ekibine teşekkür ederim.

Abdurrahman İlkeli

Gölbaşı
Profesyonel ve kurumsallığı ön planda tutarak kalitesini beğendiğim bir hizmet firması olarak başarılarınızın devamını diler, sürekli birlikte çalışmamızı temenni ederim. Yönlendirmeleriniz fikirleriniz için Teşekkürler.

Aysel T.

Gölbaşı
Tekin Bey’in ilgisiyle son anda verilen karar ve netice süper. Uygun teklifler ve temiz işçilik için tekrar teşekkür ediyorum. Ankara ‘da inşaat işleri için Anahtar teslimi işleri teslim edip sonucunun nasıl olacağını şüphe etmeden hizmet alacağınız bir firma. Güvenebilirsiniz.

Merve E.

Oran
Dekorenza İç Mimari Dekorasyon ile yaptığımız anlaşma üzerinde, evimin komple tadilatının yapılmasını istedim. Gayet başarılı sonuçlar aldım. Ekibi ile hızlı bir şekilde çalışmalara başlayarak ihtiyaçlarıma karşılık verdi. Dekorenza çalışanları ve Tekin Bey‘e Teşekkür ederim.

Kemal S.

Çankaya
Samimiyeti dürüstlüğü ile beni etkiledi daha önce başka ustalarımdan yaşadığım sorunlardan kaynaklı ön yargılarım vardı. Bana güven verdi. Şeffaf bir şekilde ürünleri seçmeye başladık. İç Mimari Dekoratör Tekin Bey’e teşekkür ederim.

Rüya T.

Çankaya - Yıldız
Anahtar Teslim Dekorasyon firması araştırırken güvensiz ve tedirgindim. Tavsiye üzerine Tekin Bey ile görüştükten sonra içimde kafamda rahat etti. Kafamdaki soru işaretlerine cevap buldum. Evimin bitmesini bekledim. Çevremde soranlara tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim.

Murat M. D.

Yaşamkent
Ben şanslı biriydim. Ustalardan artık korkuyorduk ve birini bulmak zordu. Mimarlık şirketi olsun istedim. Evimin üst katında çalışma sesleri duyunca eşimle gittik. Çalışmaları zaman zaman kontrol ettik ve Dekorenza İç Mimarlık Dekorasyonu ile evimizin projesi için görüşmeye başladık, sonuç tam istediğimiz gibi oldu. İsteklerimizin dışında işler olmasına rağmen bizi çektiğiniz için Teşekkür ederiz. Her zaman Tavsiye ediyoruz.

Dilek E.

Hoşdere
Dekorenza Ev Tadilatı Dekorasyon ile tanışmamız. Arkadaşım tavsiyesi üzerine oldu. Yeni aldığım evim için Şık ve sıcak bir mekan çalışmasını rica ettik. Kendisi bize o kadar güzel bir proje hazırladı ki, acaba bu projeyi bu mekanda aynen uygulayabilir mi? diye düşündük ama işin sonunda tıpkı projede ki gibi bir mekan ortaya çıktı. Gerek avukatlarımız gerekse dışardan gelen müvekkillerimiz mekanı çok beğendiler. Kendisini kutluyoruz.

Kerem H.

Çayyolu
Yeni ofisi aldıktan sonra bir profesyonel ile çalışmayı düşündüğümde Tavsiye üzerine Dekorenza İç Mimarlık, Tekin Bey oldu. Kendisi ile ilk görüşmeyi yapıp, ofisi tasarlamasını istediğim ilk andan, projeyi bitirip teslim edene kadar geçen süreçte ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Kişiliği, çözüm odaklı fikirleri, şeffaflığı için teşekkürler.

Zuhal E.

GOP.
Sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli elemanları bir araya getirdiğiniz için teşekkürler. Bir çok konuda uzman takım arkadaşı bulduk, kazandık, kazandırdık. Tekrar birlikte çalışmak dileği ile Teşekkürler…

A.S.E. Mimarlık

Emek
Tavsiye üzerine internet sitesini inceledik. Gerek Kendisi gerekse ekibi ahlaklı işini temiz yapıyor. Aklımdan sözleşme geçmiyordu. Hem kendi hakları hem benim hakkımı korumak için sözleşme yaptık. Sözleşmede ne varsa aynısını istediğim gibi teslim ettiler. Evimizde daha mutluyuz. Teşekkür ederim.

İlhami K.

Etlik
Tavsiye üzerine internet sitesini inceledik. Gerek Kendisi gerekse ekibi ahlaklı işini temiz yapıyor. Aklımdan sözleşme geçmiyordu. Hem kendi hakları hem benim hakkımı korumak için sözleşme yaptık. Sözleşmede ne varsa aynısını istediğim gibi teslim ettiler. Evimizde daha mutluyuz. Teşekkür ederim.

Kenan E.

İncek
Back to top of page