ARSAMA VİLLA & EV YAPTIRMAK İSTİYORUM

GÜN GEÇTİKÇE İNSANIN DOĞAYA DÖNÜŞÜNE, TV, İNTERNET, GAZETE VE ARKADAŞ SOHBETLERİNDE DUYMAKTAYIZ.

Türkiye’nin herhangi bir yerinde imarlı arsası olan müşterilerimize düşüncelerini gerçeğe dönüştürecek alanında uzman ve deneyimli mimar, iç mimar ve mühendis kadromuz ile müşterilerimizin arsalarına yapılmasını istediği her türlü yapıda (betonarme, çelik yapı, prefabrik, ahşap ev veya taş ev) çözüm sunuyoruz. Anahtar teslim villa inşaatı veya müşterilerimizin istediği yapıda yine müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda arsasına değer katacak, satmak istediği takdirde satışını kolaylaştıracak, yapılacak bölge için en uygun ve alan açısından en verimli projeyi bölge belediyeleri, mimarları, haritacıları, yapı denetim firmaları ile koordineli bir şekilde taslak bir proje oluşturuyoruz. Mimar ve iç mimarımız ile evinizin içini (mutfak, banyo, odalardaki detaylar, salon, aydınlatma, duvar kağıdı vs) evinizin dışını (cephe kaplama, bahçe peyzajı, bahçe duvarları, otopark, havuz, sulama sistemi, bahçe aydınlatması vs) sizi dinleyerek tasarlıyoruz.Dış mekan ve iç mekan çizimlerinin bitmiş halinini sizlere sanal gerçeklik ile gösteriyoruz ve dürüstçe hazırladığımız fiyat teklifimizi sunuyoruz.Anahtar teslim villa hizmetimiz kapsamında iş sağlığı güvenliği, proje süreci, ruhsat süreci, yapım süreci ve yapı kullanım izni alarak, cins tahsisi ve mesken aboneliklerini de alarak müşterilerimize evlerini temizliği yapılmış şekilde iş ahlakımız, güler yüzümüz, azimli çalışmamız ile taahhüt ettiğimiz sürede ve sözleşmeye uygun garantili bir şekilde teslim ediyoruz.

”FOTOĞRAFLARIN ALT KISMINDAN ÖRNEK VİDEOLARA BAKMANIZI ÖNERİRİZ

NEDEN BİZ?

  •  Paranızı doğru yönetin. Maliyet hesabını doğru yapmak önemlidir zira iş bitiminde bakıldığında bütçelediğiniz giderin çok üstüne çıkabilirsiniz.
  • Doğru proje. Arsanıza değer katacak, satmak istediğinizde satışını kolaylaştıracak bölgenin dinamiklerine uygun projenizi beraber tasarlayalım.
  •  Dürüstlük, güven ve iş ahlakı.Yaptığımız işlerde dürüst olmayı müşterilerimizin güvenini kazanmayı ve iş ahlakımızdan hiçbir zaman uzaklaşmadan
    müşterilerimize hizmet etmeyi para kazanmaktan daha çok önemsiyoruz.
  •  Riski azaltın. Yapılacak projede üstlendiğimiz iş sağlığı ve güvenliği ile yaşanabilecek olumsuzluklardan uzaklaşın.
  •  Zamanınız size kalsın. Biz projeniz ile her türlü konuda ilgilenirken zamanınız, enerjiniz size kalsın.
Back to top of page